Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P4849

Pracovník informačního call centra s invalidním důchodem

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava-Přívoz, Ostrava
Volné pracovní místo: Pracovník informačního call centra s invalidním důchodem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník informačního call centra s invalidním důchodem - OstravaPlat:14 625,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník informačního call centra s invalidním důchodemEmail:k.horejsi@prilezitosti.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník informačního call centra s invalidním důchodemTelefon:733715525
Další údaje o pozici: Pracovník informačního call centra s invalidním důchodemDalší údaje:Pozice určená pro OZP a ZZ

Popis pracovní pozice:
Do informačního call centra hledáme kolegu/kolegyni s invalidním důchodem nebo ZZ

Co vás čeká

-přijímání a podávání informací ohledně zjištěných mimořádných událostí na rychlostních komunikacích
a dálnicích
- zajištění asistence při poruchách vozidla
- poskytování informací o dopravní situaci

Požadujeme:
-ukončené SŠ vzdělání
-komunikativnost
-schopnost rychlého rozhodování
-odolnost vůči stresu
-pečlivost, vstřícnost
-orientace v mapě
-uživatelská znalost PC (Microsoft Office)
-základní znalost AJ
-aktivní řidič sk. B
-praxe v oboru dopravy výhodou

Nabízíme:
- práci ve stabilní firmě
-stravenky
-pět týdnů dovolené (na kalendářní rok)
-placené indispoziční volno
- práce na 30 hodin týdně, 2 směnný provoz (ranní, odpolední, po-pá)

Ověřený uživatel Lidé a Příležitosti s.r.o. | Ostrava , Praha 3
Telefon: 733715525
Email: k.horejsi@prilezitosti.cz