Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P4791

Asistentka obchodního zástupce v segment b2b

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Stodolní21, Ostrava
Volné pracovní místo: Asistentka obchodního zástupce v segment b2b - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistentka obchodního zástupce v segment b2b - OstravaPlat:do 23000
Kontaktní email na pozici: Asistentka obchodního zástupce v segment b2bEmail:info@lcnproject.cz

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se postará o podporu regionálního obchodního zástupce

Co vás na této pozici čeká:

Emailová komunikace s klienty
Správa databáze
Navolání schůzek ze segmetu b2b
Zadávání a správa kalendářů
Zpracovávání smluvní dokumentace
Organizace času a plánování

Co u nás budete potřebovat:

Zkušenosti z oddělení prodeje jsou výhodou, ale jejich absence není překážkou
Chuť spolupracovat napříč firmou a jednotlivými týmy
100% pečlivost a zodpovědnost za svěřenou práci
Zkušenosti s prací v interních systémech (CRM)

Na co se u nás můžete těšit:

Luxusní a fuknční CRM
Za Vaši práci na Vás čeká zajímavá finanční odměna, bonusy závislé na efektivitě
Všem našim zaměstnancům nabízíme širokou škálu firemních benefitů
Motivační soutěže, bonusy, pitný režim, čerstvá káva, odpočinková místnost

Ověřený uživatel Lenka Novotná | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: 778 54 84 64
Email: info@lcnproject.cz