Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P4689

VEDOUCÍ SKLADU

Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň centrum, Plzeň - město
Volné pracovní místo: VEDOUCÍ SKLADU - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: VEDOUCÍ SKLADU - Plzeň - městoPlat:80-100 + osobní odměny
Kontaktní email na pozici: VEDOUCÍ SKLADUEmail:t.drahokoupil@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: VEDOUCÍ SKLADUTelefon:777935525

Popis pracovní pozice:
Jste spolehlivý a máte nadprůměrné organizační schopnosti? Pracujete raději v menším pracovním kolektivu?
Společnost TAC TOOLS s.r.o., která se zabývá prodejem kovoobráběcích nástrojů, hledá vhodného kolegu na
pozici - Vedoucí skladu.

Pracovní náplň:

• Zodpovědnost za řízení skladu
• koordinace a nastavování chodu skladu
• Kontrola přijímaného zboží a vyskladňování materiálu
• Příprava výdeje objednávek
• Příprava a realizace inventur.
• Spolupráce s ostatními pracovníky společnosti
• Koordinace brigádníků
• Komunikace s klienty
• Řešení problémů
• Práce ve skladovém systému
• Zpracování reportů

Požadujeme:
Požadujeme:

• Vzdělání VŠ/SŠ
• Alespoň 1 roky praxe na obdobné pozici
• výhodou NJ,AJ,RJ, PL
• Znalost skladového hospodářství a fungování logistiky
• Uživatelská znalost MS Office
• Samostatnost, organizační schopnosti, flexibilitu, iniciativu a aktivní přístup
• Pečlivost
• Ochota učit se novým věcem
• Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
Nabízíme:

• Motivující příjem + odměny
• Služební telefon
• Flexibilní pracovní doba
• Možnost pracovního růstu
• Práce v rodinném kolektivu

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Drahokoupil | Plzeň - město , Plzeň
Telefon: 777935525
Email: t.drahokoupil@email.cz