Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P4688

Recepční - Asistent/ka (Brno)

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Recepční - Asistent/ka (Brno) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Recepční - Asistent/ka (Brno) - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Recepční - Asistent/ka (Brno)Email:kariera@kajot.cz

Popis pracovní pozice:
Na naši centrálu v Brně hledáme usměvavou a komunikativní kolegyni, která má organizační talent, smysl pro
pořádek a chce se rozvíjet v administrativě. Rozhodující není praxe, ale chuť se učit nové věci. Vše
potřebné Tě naučíme.

Co všechno na TEBE čeká?
• Během dne budeš vyřizovat telefonáty, zpracovávat a třídit poštu a přijímat návštěvy. Připravíš
zasedací místnosti nebo zajistíš občerstvení.
• Budeš stěžejní osobou pro objednávky kancelářských a hygienických potřeb a komunikaci s překladatelskou
agenturou.
• Do tvé kompetence bude patřit i organizace zahraničních cest pro vedení společnosti. Zajistíš letenky,
pojištění a ubytování.
• Na recepci obsluhujeme také datové schránky.
• Budeš se podílet na různých ad hoc úkolech sekretariátu společnosti. Práce na recepci je u nás opravdu
hodně různorodá

Požadujeme:
Jak si TĚ představujeme?
• Baví tě jednat s lidmi. Každý den budeš oporou pro naše zákazníky i kolegy z ostatních oddělení.
• Zakládáme si na kultivovaném projevu, verbálním i písemném
• Nebojíš se použít základní obraty v angličtině, zvládneš osobní, e-mailovou i telefonickou komunikaci se
zahraničními dodavateli.
• Word, Excel, Outlook jsou pro nás samozřejmostí a pro tebe hračka.
• Umíš pracovat samostatně, máš smysl pro zodpovědnost a pečlivost.
• Chceš na sobě pracovat a učit se novým věcem, žádný úkol tě nevyvede z míry.
• Nemáš problém s pracovní dobou 7:30-16:00, kdy musí naše recepce fungovat.

Budeš mít výhodu, pokud
• už jsi na podobné pozici pracoval/a
• ovládáš kromě angličtiny i němčinu
• jsi aktivní řidič/ka.

Nabízíme:
Proč zrovna KAJOT?
• Jsme neformální společnost (dress code free)
• U nás se nemusíš bát, že bys zakrněl/a. Nabízíme různorodou práci, každý den bude jiný.
• Klíčová je schopnost týmové spolupráce - budeš velmi úzce spolupracovat s kolegyněmi ze sekretariátu.
Doteď nám to klapalo a neradi bychom to měnili.
• A k tomu ještě navíc pár maličkostí -stravenky, sick day, dodatková dovolená, věrnostní a výkonnostní
odměny, firemní akce a spoustu dalšího. Rádi ti řekneme víc osobně.

Inzerent:
Ověřený uživatel Net and Games, a. s. | Brno - město , Brno
Telefon: 515535221
Email: kariera@kajot.cz