Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P4397

Asistent/ka obchodního oddělení

Unimed Praha, s.r.o.- nabídka práce Asistent/ka obchodního odděleníFirma:Unimed Praha, s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-západMísto práce:Vestec u Prahy, Praha-západ
Volné pracovní místo: Asistent/ka obchodního oddělení - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent/ka obchodního oddělení - Praha-západPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Asistent/ka obchodního odděleníEmail:info@unimed.cz

Popis pracovní pozice:
Menší obchodní společnost zabývající se prodejem a servisem laboratorního vybavení přijme novou pracovnici do
obchodního oddělení.

Vybraný kandidát bude odpovědný za:
- objednávky, komunikaci s odběrateli a dodavateli (ze zahraničí),
- přípravu podkladů pro prodej,
- zpracování faktur,
- atp.

Požadujeme:
- SŠ - VŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou,
- dobrou znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou,
- výbornou znalost MS Office,
- organizační a komunikační schopnosti.

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí,
- zaměstnanecké benefity,
- možnost zkráceného úvazku.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jan Molín | Praha-západ , Vestec
Telefon: +420241930253
Email: jan.molin@unimed.cz