Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P4394

asistent/ka

Volné pracovní místo: Praha 9Místo práce:Praha 9
Volné pracovní místo: asistent/ka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: asistent/ka - Praha 9Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: asistent/kaEmail:michalovae@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: asistent/kaTelefon:+420 737 100 426,
Další údaje o pozici: asistent/kaDalší údaje:+ 420 777 053 177

Popis pracovní pozice:
firma pořádající kursy, školení a koncerty hledá šikovnou asistentku/ta na zajišťování těchto akcí.
Požadujeme organizační a komunikační schopnosti, znalost práce na FB a s instagramem. Práce s klientem.

Požadujeme:
Požadujeme organizační a komunikační schopnosti, znalost práce na FB a s instagramem. Práce v kanceláři na
Praze 9 i na pořádaných akcích v Praze i mimo Prahu.

Nabízíme:
Nabízímeme :

Dobré platové ohodnocení, zajímavou různorodou práci,pohyblivou pracovní dobu, účast na kurzech osobního
rozvoje.

Inzerent:
Ověřený uživatel Michal | Praha 9 , Praha 9 Satalice
Telefon: +420 737 100 426
Email: michalovae@seznam.cz