Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P14515

Šéf/ka úklidových zaměstnanců (Ostrava a okolí)

CLEANCAT s.r.o.- nabídka práce Šéf/ka úklidových zaměstnanců (Ostrava a okolí)Firma:CLEANCAT s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava a okolí, Ostrava
Volné pracovní místo: Šéf/ka úklidových zaměstnanců (Ostrava a okolí) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Šéf/ka úklidových zaměstnanců (Ostrava a okolí) - OstravaPlat:od 31 600 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Šéf/ka úklidových zaměstnanců (Ostrava a okolí)Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Šéf/ka úklidových zaměstnanců (Ostrava a okolí)Telefon:596 223 724
Další údaje o pozici: Šéf/ka úklidových zaměstnanců (Ostrava a okolí)Další údaje:705 108 800

Popis pracovní pozice:
Vaším hlavním úkolem bude zejména:
- zodpovědnost za prováděné úklidové služby na svěřených zakázkách a jejich kontrola
- jednání se zákazníky
- vedení svěřeného týmu lidí
- podle potřeby nábor zaměstnanců na jednotlivé zakázky
- kancelářské práce související s pracovní činností (předfakturace, docházka zaměstnanců, příprava
podkladů ke mzdám apod.)
- navádění objednávek a následný rozvoz spotřebního materiálu na střediska

Požadujeme:
Očekáváme:
- znalosti a zkušenosti na úrovni SŠ s maturitou
- uživatelskou práci na PC (převážně Excel, Word a internet)
- základní znalost Zákoníku práce - výhodou
- ŘP sk. B aktivní řidič/ka - podmínkou
- schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu
- vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita (nejedná se o práci s pevně stanovenou pracovní dobou tzv. od -
do)
- schopnost vhodně volit priority

Nabízíme:
Rádi Vám nabídneme:
- pružnou pracovní dobu
- po zkušební době navýšení mzdy
- stravenkovou kartu
- sick days
- občas budete mít možnost pracovat z domova
- interní i externí vzdělávání

Předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou
Místo výkonu práce: Ostrava a okolí

Inzerent:
Ověřený uživatel Personální oddělení | Celá ČR , Ostrava
Telefon: +420 596 223 724
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel