Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P11327

Administrativní a spisový pracovník

Věznice Stráž pod Ralskem- nabídka práce Administrativní a spisový pracovníkFirma:Věznice Stráž pod Ralskem
Volné pracovní místo: Česká LípaMísto práce:Stráž pod Ralskem, Česká Lípa
Volné pracovní místo: Administrativní a spisový pracovník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrativní a spisový pracovník - Česká LípaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Administrativní a spisový pracovníkEmail:zolah@vez.spr.justice.cz
Kontaktní telefon na pozici: Administrativní a spisový pracovníkTelefon:487878210

Popis pracovní pozice:
administrativní úkony, jednání se soudy a správními orgány

Požadujeme:
střední vzdělání s maturitní zkouškou
administrativní zdatnost
výborná znalost českého jazyka slovem i písmem (pravopis)
znalost práce na PC
bezúhonnost

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou do 31. 8. 2024 (zástup za rodičovskou dovolenou)
pracovní doba pondělí až pátek od 6,30 hod. do 15,00 hod.
zařazení do 8. platové třídy
nástupní plat v rozmezí od 23 630 Kč do 33 020 Kč v závislosti na délce započitatelné praxe
možnost přiznání osobního příplatku a poskytnutí odměn
200 hodin dovolené v kalendářním roce (25 dnů) + 5 dnů indispozičního volno
ubytovnu v místě pracoviště
příspěvky na dovolenou, kulturu, sport, brýle, knihy
zdarma posilovna a sauna
bezplatné parkování v objektu zaměstnavatele
zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora
zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart
obědy, kantýna a káva za zvýhodněné ceny

Ověřený uživatel Zdeněk Oláh | Česká Lípa , Stráž pod Ralskem
Telefon: 487878210
Email: zolah@vez.spr.justice.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel