Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P11236

Asistentka v rodinné firmě, Kladno

Usir s.r.o- nabídka práce Asistentka v rodinné firmě, KladnoFirma:Usir s.r.o
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno, Kladno
Volné pracovní místo: Asistentka v rodinné firmě, Kladno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistentka v rodinné firmě, Kladno - KladnoPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Asistentka v rodinné firmě, KladnoEmail:info@usir.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistentka v rodinné firmě, KladnoTelefon:724845654
Další údaje o pozici: Asistentka v rodinné firmě, KladnoDalší údaje:724914932

Popis pracovní pozice:
Přijmeme do milého kolektivu asistentku na zkrácený 20h úvazek.
Náplň práce: plný sklad, pojistné události, pošta příchozí i odchozí, kontrola a příprava smluv.
Nástup dle dohody
Pracovní pozice je vyhrazena pro ČID, ID.
Pracoviště se nachází v dojezdnosti MHD Kladno. Pracovní doba Po-Pá 8h-12h.

Požadujeme:
Slušné vystupování, bezúhonost, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí, milý kolektiv. Zkrácenou pracovní dobu- čas na Vaše koníčky.

Inzerent:
Ověřený uživatel Marie | Kladno , Kladno
Telefon: 702 027 911
Email: info@usir.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel