Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P10815

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, Bystřice u Benešova

NATU s.r.o.- nabídka práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, Bystřice u BenešovaFirma:NATU s.r.o.
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Bystřice u Benešova, Benešov
Volné pracovní místo: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, Bystřice u Benešova - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, Bystřice u Benešova - BenešovPlat:25.000kč
Kontaktní email na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, Bystřice u BenešovaEmail:kamila@natu.bio

Popis pracovní pozice:
Chceš pracovat v přátelském kolektivu s uvolněnou atmosférou ? Zajímáš se o zdravý životní styl ? Máš
smysl pro zodpovědnost a preciznost ?

Pak neváhej a přidej se k nám !

Právě hledáme samostatnou a zodpovědnou kolegyni na administrativní práce. Tvým hlavním úkolem bude práce se
skladovým hospodářstvím (převodky, výdejky, inventury, kontrola přijatých objednávek) a obchodní
administrativa (úprava ceníků, příprava nabídek, vystavování faktur, řešení reklamací a vyřizování ZL).

Požadujeme:

Jak si tě představujeme?

• zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
• praxe s administrativou výhodou
• SŠ vzdělání
• základní znalost anglického jazyka
• uživatelská práce s PC

Nabízíme:
Co tě u nás čeká?

• smysluplná a samostatná práce v mladé společnosti
• aktivní komunikace se zbytkem týmu
• práce se skladovým SW a základními programy Windows
• nabízíme HPP - po-pá + možnost home office
• práce v mladém a energickém kolektivu,
• základní plat + bonusové hodnocení dle plnění cílů,
• zaměstnanecké slevy na naše jedinečné produkty

Inzerent:
Ověřený uživatel NATU s.r.o. | Benešov , Bystřice
Telefon: +420 602 200 226
Email: kamila@natu.bio

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel