Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P10034

Sekretář/ka Ostrava-Poruba nástup od 1. 1. 2023

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, p. o.- nabídka práce Sekretář/ka Ostrava-Poruba nástup od 1. 1. 2023Firma:Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, p. o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava-Poruba, Ostrava
Volné pracovní místo: Sekretář/ka Ostrava-Poruba nástup od 1. 1. 2023 - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Sekretář/ka Ostrava-Poruba nástup od 1. 1. 2023 - OstravaPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Sekretář/ka Ostrava-Poruba nástup od 1. 1. 2023Email:marie.katapodisova@oa-poruba.cz
Kontaktní telefon na pozici: Sekretář/ka Ostrava-Poruba nástup od 1. 1. 2023Telefon:777 961 842
Další údaje o pozici: Sekretář/ka Ostrava-Poruba nástup od 1. 1. 2023Další údaje:Marie Katapodisová

Popis pracovní pozice:
Administrativa, pokladna, práce se školním informačním systémem (IS), archivace,
spisová služba, vedení provozního úseku

Nástup od 1. 1. 2023

Požadujeme:
- odpovídající SŠ vzdělání s maturitou
Znalosti:
- školního IS Bakaláři nebo jiného
- práce s datovou schránkou, elektronickou spisovou službou
- vedení pokladny
- kancelářského balíku MS Office
Vlastnosti:
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, schopnost vedení lidí a práce v
týmu, komunikativnost

Zaslání životopisu do 10. 6. 2022

Nabízíme:
Nabízíme - stabilní zaměstnání na plný pracovní úvazek 40 h týdně
- 5týdenní dovolená
- zaměstnanecké benefity z FKSP a benefity zaměstnance korporátu MSK

Plat dle platových tarifů (cca 17 000 - 25 000 Kč) + osobní hodnocení + odměny + příplatek za vedení

Inzerent:
Ověřený uživatel Šákra Kunčická | Ostrava , Ostrava-Poruba
Telefon: 733522131
Email: sarka.kuncicka@oa-poruba.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel