Koupím trofejní ryby

Inzerát č: P3167 | Vloženo: 29.03.2018 | Poslední aktualizace: 29.03.2018 16:35:34
Marmus- nabídka práce Koupím trofejní rybyFirma:Marmus
Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Rybník chata Hubertka Okrouhlička, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: Koupím trofejní ryby - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Koupím trofejní ryby - Kraj VysočinaPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Koupím trofejní rybyEmail:info@rybnikhubertka.cz
Kontaktní telefon na pozici: Koupím trofejní rybyTelefon:601188533
Další údaje o pozici: Koupím trofejní rybyDalší údaje:776691085

Popis pracovní pozice:
Koupím trofejní ryby do soukromého sportovního rybníka.

Požadujeme:
Kapr,lín.amur

Nabízíme:
Cena dohodou

Inzerent:
Ověřený uživatel Eva Marková | Kraj Vysočina , Stoky
Telefon: 776691085
Email: marek@penzion.com