Brigádník/ brigádnice - Jednoduchá práce

Randstads.r.o.- nabídka práce Brigádník/ brigádnice -   Jednoduchá práceFirma:Randstads.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad LabemMísto práce:Krupka, Ústí nad Labem
Volné pracovní místo: Brigádník/ brigádnice -   Jednoduchá práce - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigádník/ brigádnice -   Jednoduchá práce - Ústí nad LabemPlat:110,- Kč / hodina
Kontaktní email na pozici: Brigádník/ brigádnice -   Jednoduchá práceEmail:radka.kanova@randstad.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigádník/ brigádnice -   Jednoduchá práceTelefon:773744497

Popis pracovní pozice:
Chcete si přivydělat? Pro významného klienta v Krupce, s dlouhodobou tradicí na trhu hledáme brigádníky.
Práci nabízíme studentům, důchodcům, maminkám a tatínkům na rodičovské dovolené a dalším, kteří se
nebojí práce a mají zájem.

Vaším úkolem bude
• Balení, skládání sladidel
• Štítkování
• Práce u výrobní linky
• Kontrola obalu
• Lehká manuální práce

Požadujeme:
Očekáváme
• Zdravotní průkaz - podmínkou
• Spolehlivost
• Dochvilnost
• Ochota učit se novým věcem
• Pracovitost

Nabízíme:
Nabízíme
• Dlouhodobou spolupráci
• Mzda 110,- Kč / hodina
• Práce v klidném a čistém prostředí
• Možnost volby směn
• Stravenka 70,-Kč v plné hodnotě za odpracovanou směnu

Ověřený uživatel Radka Kaňová | Ústí nad Labem , Ústí nad Labem
Telefon: +420 773 744 497
Email: radka.kanova@randstad.cz