ošetřovatel hospodářských zvířat

Libor Černohlávek- nabídka práce ošetřovatel hospodářských zvířatFirma:Libor Černohlávek
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Církvice, Kutná Hora
Volné pracovní místo: ošetřovatel hospodářských zvířat - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ošetřovatel hospodářských zvířat - Kutná HoraPlat:15 000,-
Kontaktní email na pozici: ošetřovatel hospodářských zvířatEmail:silviehromasova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: ošetřovatel hospodářských zvířatTelefon:773112255

Popis pracovní pozice:
Hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pracovní pozici ošetřovatel hospodářských zvířat
-krávy,koně,ovce,kozy,prasata.
Pracovní náplň zahrnuje:krmení veškerých zvířat na farmě,kydání boxů,čištění výběhů,místování
koní,ostatní práce na farmě.

Nástup možný ihned. Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat na:

721670775 nebo 773112255

Požadujeme:
Požadujeme: vzdělání nerozhoduje, časovou flexibilitu, kladný přístup ke zvířatům, zodpovědnost,
spolehlivost, dochvilnost, praxe vítána, ale není podmínkou, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání, hlavní pracovní poměr na dobu
neurčitou, nástupní mzda 15000 Kč čistého,dovolená, zaškolení na pracovišti

Inzerent:
Ověřený uživatel Silvie | Kutná Hora , 28533
Telefon: 721670775
Email: silviehromasova@seznam.cz