Sociální pracovník v domácnosti

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Sociální pracovník v domácnosti - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Sociální pracovník v domácnosti - Brno - městoPlat:100 Kč/hodina
Kontaktní email na pozici: Sociální pracovník v domácnostiEmail:trollec@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Sociální pracovník v domácnostiTelefon:775420984

Popis pracovní pozice:
Hledáme sociální pracovnici na výpomoc v domácnosti mé babičce v Brně Pisárkách na ulici Antonína Procházky.
Jde o klasickou pomoc v domácnosti (při hygieně, úklid, nákup atd.), ale také pro rozptýlení/společnost.
Babička je v poměrně dobré kondici, dokáže se najíst sama, chodí, komunikuje, ale při delším pobytu doma, kdy
je sama, o ni máme starost.
Bydlí s ní její současný přítel, který ještě chodí do zaměstnaní a jde tedy o výpomoc ve všedních dnech,
kdy je v práci. Bohužel jde ale o práci na ranní i odpolední směnu, tudíž je potřeba mírná flexibilita, resp.
možnost se domluvit jeden týden dopolední a druhý odpolední návštěvě (délka je na domluvě, ideální 3-6
hodin).
Pokud by to bylo možné, prosím ozvěte se mi, bližší informace rád sdělím na emailu či telefonním čísle
775420984.

Požadujeme:
Příjemné chování a alespoň minimální zkušenost se sociální péčí.

Nabízíme:
Relativně flexibilní domluvu časovou, 100 Kč/hodina na ruku a nenáročnou práci.

Inzerent:
Ověřený uživatel Boris Hanák | Brno - město , Brno
Telefon: 775420984
Email: trollec@seznam.cz