Hledáme kolegu - pečovatel/ka (PSS) - Brno

Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Brno - venkov
Volné pracovní místo: Hledáme kolegu  - pečovatel/ka (PSS) - Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme kolegu  - pečovatel/ka (PSS) - Brno - Brno - venkovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Hledáme kolegu  - pečovatel/ka (PSS) - BrnoEmail:marketa@weldmister.cz

Popis pracovní pozice:
Leader mezi poskytovateli sociální péče hledá posilu do svého zařízení v Brně (venkov).
• Přímá péče o klienty
• Podpora jejich soběstačnosti
• Aktivizační činnosti
• Pomoc při osobní hygieně a oblékání
• Práce s pomůckami

Požadujeme:
• Vzdělání na úrovni ZŠ či SŠ
• Práce s PC
• Praxe v oboru velkou výhodou
• Kvalifikace PSS je výhodou (není však podmínkou)
• Zodpovědnost, samostatnost, vstřícnost, komunikativnost, týmový duch
• Bezúhonnost

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Práce na HPP (po dohodě možno i částečný či DPP)
• Příplatky za noční a víkendové směny
• Dovolená navíc
• Věrnostní odměny
• Dotované stravování
• Možnost vzdělávání a profesního růstu

Inzerent:
Ověřený uživatel Weldmisters International | Praha , Praha
Telefon: +420 737 351 851
Email: info@centrumfilmu.cz