Uklízeč/Uklízečka pro organizaci, Beroun

Farní charita Beroun- nabídka práce Uklízeč/Uklízečka pro organizaci, BerounFirma:Farní charita Beroun
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun- Zavadilka, Beroun- Město, Beroun
Volné pracovní místo: Uklízeč/Uklízečka pro organizaci, Beroun - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Uklízeč/Uklízečka pro organizaci, Beroun - BerounPlat:17 500,-
Kontaktní email na pozici: Uklízeč/Uklízečka pro organizaci, BerounEmail:radkan.fchberoun@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Uklízeč/Uklízečka pro organizaci, BerounTelefon:+420 724 390 499
Další údaje o pozici: Uklízeč/Uklízečka pro organizaci, BerounDalší údaje:Mgr. Radka Novotná

Popis pracovní pozice:
Uklízeč/ka pro Stacionář Stacionář sv. Anežky České pro seniory - denní (0,5 úvazku) a Denní centrum pro
osoby bez přístřeší (0,5 úvazek)

Požadujeme:
• zodpovědnost a pečlivost
• samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:
• samostatnou práci
• 16.000 - 17.500,- Kč na plný úvazek
• DPP nebo DPČ dle dohody a dle Vašich časových možností
• přátelský kolektiv a vstřícné jednání

Ověřený uživatel Tereza Houšková | Beroun , Beroun- Zavadilka
Telefon: +420 313 030 404
Email: tereza.houskova@charita-beroun.cz