Pečovatel/pečovatelka pro Domova sv. Anežky České, Beroun

Farní charita Beroun- nabídka práce Pečovatel/pečovatelka pro Domova sv. Anežky České, BerounFirma:Farní charita Beroun
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun- Zavadilka, Beroun
Volné pracovní místo: Pečovatel/pečovatelka pro Domova sv. Anežky České, Beroun - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pečovatel/pečovatelka pro Domova sv. Anežky České, Beroun - BerounPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pečovatel/pečovatelka pro Domova sv. Anežky České, BerounEmail:sluzbyproseniory@charita-beroun.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pečovatel/pečovatelka pro Domova sv. Anežky České, BerounTelefon:725 923 181
Další údaje o pozici: Pečovatel/pečovatelka pro Domova sv. Anežky České, BerounDalší údaje:Bc. Veronika Maslíková

Popis pracovní pozice:
pečovatel/ka o osoby s demencí

Požadujeme:
• péče o uživatele domova se zvláštním režimem (pomoc při úkonech osobní hygieny, příprava a podávání
jídla, pomoc při omezení pohyblivosti, apod.)
• trávení času ve společnosti klienta (vzájemná komunikace, individuální aktivizace, procházky, apod.)
• realizace aktivizačních programů
• dobré komunikační schopnosti, empatický přístup
• ochotu se dále vzdělávat
• řidičský průkaz skupiny B výhodou
• kurz pracovníka v sociálních službách výhodou

Nabízíme:
• zajímavou a kreativní práci
• zázemí stabilní neziskové organizace
• otevřenost pro vaše nápady
• možnost seberealizace
• možnost dalšího vzdělávání
• úvazek 1,0 (12 hodinové služby, denní/noční)
• 90 Kč/hod. (+ funkční příplatek + osobního ohodnocení)
• 5 týdnů dovolené
• nástup dohodou

Ověřený uživatel Tereza Houšková | Beroun , Beroun- Zavadilka
Telefon: +420 313 030 404
Email: tereza.houskova@charita-beroun.cz