Zdravotní sestra pro Domov sv. Anežky České, Beroun

Farní charita Beroun- nabídka práce Zdravotní sestra pro Domov sv. Anežky České, BerounFirma:Farní charita Beroun
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun- Zavadilka, Beroun
Volné pracovní místo: Zdravotní sestra pro Domov sv. Anežky České, Beroun - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zdravotní sestra pro Domov sv. Anežky České, Beroun - BerounPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Zdravotní sestra pro Domov sv. Anežky České, BerounEmail:sluzbyproseniory@charita-beroun.cz
Kontaktní telefon na pozici: Zdravotní sestra pro Domov sv. Anežky České, BerounTelefon:725 923 181
Další údaje o pozici: Zdravotní sestra pro Domov sv. Anežky České, BerounDalší údaje:Bc. Veronika Maslíková

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: poskytování zdravotní péče, včetně administrativy s tím spojené

Požadujeme:
Požadujeme:
• osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.
• samostatnost a spolehlivost
• trestní bezúhonnost
• schopnost rychlého úsudku, profesionalita, flexibilita a
• proklientský přístup

Nabízíme:
Nabízíme:
• zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
• práce na základě pracovní smlouvy
• 0,5-1,0 úvazek
• přátelskou atmosféru
• možnost dalšího osobního i profesního rozvoje
• odpovídající finanční ohodnocení
• nástup dohodou

Ověřený uživatel Tereza Houšková | Beroun , Beroun- Zavadilka
Telefon: +420 313 030 404
Email: tereza.houskova@charita-beroun.cz