Recepční - sestra s polštinou

Inzerát č: P2858 | Vloženo: 29.01.2018 | Poslední aktualizace: 29.01.2018 17:12:41
Euroclinic s.r.o.- nabídka práce Recepční - sestra s polštinouFirma:Euroclinic s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava - Moravská Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Recepční - sestra s polštinou - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Recepční - sestra s polštinou - OstravaPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Recepční - sestra s polštinouEmail:kocourek@euroclinic.cz
Kontaktní telefon na pozici: Recepční - sestra s polštinouTelefon:776701700
Další údaje o pozici: Recepční - sestra s polštinouDalší údaje:Pavel Kocourek

Popis pracovní pozice:
Recepční - telefony, administrativa, elektronická pošta, práce na PC.
Styk s pacienty - oční klinika.

Požadujeme:
Znalost práce na PC - Word, Excel, Internet, email
Pozice je vhodná pro osobu alespoň se základním zdravotnickým vzděláním (asistentka, ošetřovatelka, sestra)
Znalost polského jazyka podmínkou

NÁSTUP CO NEJDŘÍVE

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv
Čistá nestresující práce
Odpovídající platové ohodnocení dle dohody
Možnost dalšího rozvoje

Ověřený uživatel Pavel Kocourek | Ostrava , Ostrava - Moravská Ostrava
Telefon: 776701700
Email: kocourek@euroclinic.cz