Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P3765

Operátor - Montážní dělník

Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň - město
Volné pracovní místo: Operátor - Montážní dělník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor - Montážní dělník - Plzeň - městoPlat:od 18000 Kč čistého
Kontaktní email na pozici: Operátor - Montážní dělníkEmail:plamen.petkov@workpro.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor - Montážní dělníkTelefon:+420 703 188 990

Popis pracovní pozice:
*manuální zručnost
*spolehlivost
*dobrý zdravotní stav
*praxe není podmínkou

Požadujeme:
*výroba a montáž LCD TV a blu-ray přehrávačů
*balení a kontrola jednotek
*šroubování, lepení
*práce ve skladu v případě platného průkazu na VZV
*dvousměnný provoz

Nabízíme:
*mzda 100 - 110 Kč/hod čistého
*docházkový bonus až 2700Kč hrubého
*dotované závodní stravování
*možnost týdenních záloh
*nadstandardní ubytování

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavel | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 703188990
Email: plamen.petkov@workpro.cz