Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P3648

Úklid

www.presnerezani.cz- nabídka práce ÚklidFirma:www.presnerezani.cz
Volné pracovní místo: HodonínMísto práce:Strážnice, Hodonín
Volné pracovní místo: Úklid - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Úklid - HodonínPlat:80,- Kč/hod
Kontaktní email na pozici: ÚklidEmail:radka.tesarikova@kanakcz.com
Kontaktní telefon na pozici: ÚklidTelefon:778111688
Další údaje o pozici: ÚklidDalší údaje:Kaňák Revestr s. r. o.

Popis pracovní pozice:
Máte rádi čistotu a pořádek?
Přijmeme pracovníka/pracovnici na úklid firemních prostor.
3x týdně na 3 hodiny

Požadujeme:
Ochotu a důslednost.

Nabízíme:
Dohodu o provedení práce.
Práci v mladé rozvíjející se firmě.
Dobrý kolektiv.
Možnost pracovního růstu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Radka Tesaříková | Hodonín , Rohatec
Telefon: +420778111688
Email: kariera@kanakcz.com