Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P3504

Kontrolor kvality

Inzerát č: P3504 | Vloženo: 12.09.2018 | Poslední aktualizace: 12.09.2018 14:20:51
BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce Kontrolor kvalityFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk 10, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Kontrolor kvality - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kontrolor kvality - Ústí nad OrlicíPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Kontrolor kvalityEmail:personalni@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kontrolor kvalityTelefon:+ 420 606 062 802

Popis pracovní pozice:
Přijmeme kolegu na pozici pracovníka kontroly kvality.

Popis pozice:

- vizuální a měrová kontrola výrobků, ověřování shody s výkresovou dokumentací

- vedení záznamů o provedených měřeních

- popisování a balení hotových výrobků a jejich příprava k expedici

- pracujeme v režimu 12hod. směn (denní/noční, po - pá)

Požadujeme:
- technicky zaměřené vzdělání

- znalost práce se strojírenskými měřidly

- orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
- finanční ohodnocení stanovené individuálně

- benefity (příspěvek na dopravu/ubytování, dotované stravování, odměna za

doporučení nového kolegy, možnost dalšího vzdělávání)

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@brueck.cz