Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P3287

ELEKTROMECHANIK 180 KČ/ HOD. ČISTÉHO- PLZEŇ

Markmont s.r.o- nabídka práce ELEKTROMECHANIK 180 KČ/ HOD. ČISTÉHO- PLZEŇFirma:Markmont s.r.o
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: ELEKTROMECHANIK 180 KČ/ HOD. ČISTÉHO- PLZEŇ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ELEKTROMECHANIK 180 KČ/ HOD. ČISTÉHO- PLZEŇ - Plzeň - městoPlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: ELEKTROMECHANIK 180 KČ/ HOD. ČISTÉHO- PLZEŇEmail:plzen@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: ELEKTROMECHANIK 180 KČ/ HOD. ČISTÉHO- PLZEŇTelefon:777743051
Další údaje o pozici: ELEKTROMECHANIK 180 KČ/ HOD. ČISTÉHO- PLZEŇDalší údaje:Nikola Paldusová

Popis pracovní pozice:
PŘIJMEME ELEKTROMECHANIKY či ELEKTROMECHANIČKY
• pozice vhodná pro i pro absolventy
• pozice vhodná i pro ženy
Náplň práce:
• Příprava a rozvod kabeláže

Požadujeme:
Požadavky:
• vyučení v elektrotechnickém směru výhodou
• Znalost výkresové dokumentace
• Praxe v elektrotechnickém směru ( elektromechanik, elektrikář, rozvod a přeprava kabeláže apod.)

Nabízíme:
Nabízíme:
• Smlouvu na HPP
• Dlouhodobá spolupráce
• Možnost záloh
• Možnost ubytování v blízkosti zaměstnání
Hodinová mzda:
• Hodinová mzda 180,-/hod. čistého
Nástup ihned.
V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : e-mail
plzen@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Inzerent:
Ověřený uživatel Nikola Paldusová | Celá ČR , Plzeň
Telefon: 777743051
Email: plzen@markmont.eu