Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P2936

Operátor/ka ve výrobě

Pavmart PSV s.r.o.- nabídka práce Operátor/ka ve výroběFirma:Pavmart PSV s.r.o.
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: Operátor/ka ve výrobě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka ve výrobě - PardubicePlat:16 000,-
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka ve výroběEmail:geislerova@pavmart-psv.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor/ka ve výroběTelefon:727921815

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
• výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost

Požadavky:
• spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost
• manuální zručnost
• ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Nabídnout můžeme:
• zajímavé finanční ohodnocení
• možnost ubytování
• platové podmínky 16 000 až 23 000 Kč
• možnost týdenních záloh
• pozice vhodná pro muže, ženy i páry
• stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Požadujeme:

Požadavky:

Inzerent:
Ověřený uživatel Nikola Geislerová | Pardubice , Pardubice
Telefon: 727921815
Email: geislerova@pavmart-psv.cz