Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P2918

Pracovnice do potravinářské výroby

Oldřich Plšek- nabídka práce Pracovnice do potravinářské výrobyFirma:Oldřich Plšek
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Otrokovice, Zlín
Volné pracovní místo: Pracovnice do potravinářské výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovnice do potravinářské výroby - ZlínPlat:14-18Tis. kč čistého měsíčně
Kontaktní email na pozici: Pracovnice do potravinářské výrobyEmail:plsekoldrich@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Pracovnice v potravinářské výrobě zaměřené na naturální vyrobky(tofu,tempeh,atd..)
práce na dvě směny

Požadujeme:
pracovitost, spolehlivost

Nabízíme:
příjemný kolektiv
plat 14-18tis. kč čistého měsíčně

Inzerent:
Ověřený uživatel Oldřich Plšek | Zlín , Otrokovice
Telefon: +420 734 382 202
Email: plsekoldrich@gmail.com