Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P2887

Pracovník ve skladu Napajedla

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Napajedla, Zlín
Volné pracovní místo: Pracovník ve skladu Napajedla - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník ve skladu Napajedla - ZlínPlat:22 000,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník ve skladu NapajedlaEmail:stato@statostrechy.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník ve skladu NapajedlaTelefon:724287778

Popis pracovní pozice:
Firma prodávající plechové střešní krytiny z Napajedel přijme na HPP pracovníka do skladu. Vychystání,
přejímka, kontrola, zařazení zboží. Obsluha jednoduchých strojních zařízení.

Požadujeme:
technické myšlení, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu

Nabízíme:
plat až 22 000 Kč, stabilní práci v menším kolektivu po-pá na 1 směnu, příspěvek na stravenky, sezónní
odměny. Ostatní informace při osobním pohovoru.

Ověřený uživatel STATO střechy s.r.o. | Zlínsky kraj , Napajedla
Telefon: 724287778
Email: stato@statostrechy.cz