Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P2751

STPA hledá OPERÁTORY VÝROBY

Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: STPA hledá OPERÁTORY VÝROBY - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: STPA hledá OPERÁTORY VÝROBY - PardubicePlat:110 kč/h
Kontaktní email na pozici: STPA hledá OPERÁTORY VÝROBYEmail:nabor@stpa.cz
Kontaktní telefon na pozici: STPA hledá OPERÁTORY VÝROBYTelefon:774628879
Další údaje o pozici: STPA hledá OPERÁTORY VÝROBYDalší údaje:Kristyna.stpa@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Operátor výroby pro chemický průmysl
Práce pro muže

Požadujeme:
Dobrý zdravotní stav,fyzická zdatnost, spolehlivost,flexibilita

Nabízíme:
Nadstandartní odměny
Práce na HPP
Možnost čerpání týdenních záloh
Ubytování zajištěno

Inzerent:
Ověřený uživatel Kristyna Hajkova | Celá ČR , PARDUBICE
Telefon: 774628879
Email: nabor@stpa.cz