Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P2738

Operátor/ka výroby

Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora
Volné pracovní místo: Operátor/ka výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka výroby - Kutná HoraPlat:24 200,-
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka výrobyEmail:mkozak2@foxconn.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor/ka výrobyTelefon:+420 775 205 071

Popis pracovní pozice:
Pracujte v čistém a moderním prostředí pro globálního lídra. Vyrábějte PC komponenty v Kutné Hoře a ZDARMA
vám zajistíme ubytování a dopravu do zaměstnání, které přináší mnoho výhod. Muži, ženy nebo páry, tato
práce je pro všechny, kteří chtějí nastartovat svou kariéru a být za to oceněni stabilním příjmem s
možností dalších bonusů a příplatků.

Požadujeme:
Ukončené min. základní vzdelání
Dobrý zdravotní stav
Praxe není nutná, zaškolíme.

Nabízíme:
Možnost vydělávat 24 200 Kč
Právě probíhající akce: Nástupní bonus 10 000 Kč
Týdenní zálohy
Ubytování ZDARMA (na našich ubytovnách nebo v pronajatých bytech) - možnost ubytovat i páry
Dopravu ZDARMA
Výkonnostní a docházkové bonusy
Každodenní péči našeho koordinátora přímo na pracovišti
Praxe v mezinárodní společnosti
Zaměstnání v moderním a čistém prostředí

Inzerent:
Ověřený uživatel M. Kozák | Kutná Hora , Kutná Hora
Telefon: +420 775 205 071
Email: mkozak2@foxconn.cz