Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P2667

Operátor ve výrobě - extruze plastů

Inzerát č: P2667 | Vloženo: 07.12.2017 | Poslední aktualizace: 07.12.2017 18:35:29
Profil Print Technology s.r.o.- nabídka práce Operátor ve výrobě - extruze plastůFirma:Profil Print Technology s.r.o.
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:Všemyslice u Týna n. Vlt., České Budějovice
Volné pracovní místo: Operátor ve výrobě - extruze plastů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor ve výrobě - extruze plastů - České BudějovicePlat:18 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Operátor ve výrobě - extruze plastůEmail:info@profilprint.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor ve výrobě - extruze plastůTelefon:+420 777 027 572
Další údaje o pozici: Operátor ve výrobě - extruze plastůDalší údaje:Roman Syřínek

Popis pracovní pozice:
Obsluha výrobní linky, směnný provoz

Požadujeme:
Základní technickou zručnost

Nabízíme:
Zázemí a stabilitu malé firmy, stravenky, dobrý kolektiv, možnost pracovního růstu.

Ověřený uživatel Roman Syřínek | České Budějovice , Týn nad Vltavou
Telefon: 777027572
Email: info@profilprint.cz