Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P2550

LEHKÁ MANUÁLNÍ PRÁCE - ŠTÍTKOVÁNÍ A BALENÍ VÝROBKŮ

Pro Temp- nabídka práce LEHKÁ MANUÁLNÍ PRÁCE - ŠTÍTKOVÁNÍ A BALENÍ VÝROBKŮFirma:Pro Temp
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Na dlouhém 86, Praha-východ
Volné pracovní místo: LEHKÁ MANUÁLNÍ PRÁCE - ŠTÍTKOVÁNÍ A BALENÍ VÝROBKŮ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: LEHKÁ MANUÁLNÍ PRÁCE - ŠTÍTKOVÁNÍ A BALENÍ VÝROBKŮ - Praha-východPlat:18000 - 20000
Kontaktní email na pozici: LEHKÁ MANUÁLNÍ PRÁCE - ŠTÍTKOVÁNÍ A BALENÍ VÝROBKŮEmail:petra_sommerova@protemp.cz
Kontaktní telefon na pozici: LEHKÁ MANUÁLNÍ PRÁCE - ŠTÍTKOVÁNÍ A BALENÍ VÝROBKŮTelefon:+420 735 751 085

Popis pracovní pozice:
pro nově připravovaný projekt ve výrobě sestavujeme stabilní tým spolehlivých operátorů.

- je Vám 18 + a chcete se stát součástí nového projektu a nemáte žádné zkušenosti ani praxi?
- Jste ochotní pracovat ve dvousměnném provozu?
- Chcete mít volné víkendy?
- jste z Prahy a blízkého okolí?

Pokud ano, my Vás začleníme do týmu, kde se můžete realizovat.

- nabídneme Vám dlouhodobou spolupráci na HPP s nástupem v září
- pravidelný výplatní termín
- svozovou dopravu z Opatova nebo Říčan u Prahy zdarma
- příspěvek na stravování
- jiné benefity

Neváhejte nás kontaktovat :

tel: 735 751 085

e- mail: petra_sommerova@protemp.cz

Požadujeme:
- plnoletost
- spolehlivost
- chuť pracovat

Nabízíme:

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra | Celá ČR , Praha 1
Telefon: 735751085
Email: petra_sommerova@protemp.cz