Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P2324

Dělník do výroby v LOCHOVICÍCH

Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Lochovice, Beroun
Volné pracovní místo: Dělník do výroby v LOCHOVICÍCH - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Dělník do výroby v LOCHOVICÍCH - BerounPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Dělník do výroby v LOCHOVICÍCHEmail:vesela@korona.cz
Kontaktní telefon na pozici: Dělník do výroby v LOCHOVICÍCHTelefon:+420 602 158 138

Popis pracovní pozice:
Výrobní společnost KORONA CZ s.r.o., hledá nové kolegy na pozici Dělník/Dělnice do výroby.

Náplní práce je obsluha výrobních strojů.

Pracoviště: Obora 20, Lochovice

Požadujeme:
- základní vzdělání

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- plný pracovní úvazek na dobu určitou
- zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
- přátelský kolektiv

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Veselá | Beroun , Lochovice
Telefon: 602158138
Email: vesela@korona.cz