Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P2321

DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ KOMPLETACE VÝROBKŮ

Job Leader Czech s.r.o.- nabídka práce DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ KOMPLETACE VÝROBKŮFirma:Job Leader Czech s.r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Praha, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ KOMPLETACE VÝROBKŮ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ KOMPLETACE VÝROBKŮ - Středočeský krajPlat:měsíční
Kontaktní email na pozici: DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ KOMPLETACE VÝROBKŮEmail:praha@jobleader.cz
Kontaktní telefon na pozici: DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ KOMPLETACE VÝROBKŮTelefon:774298555

Popis pracovní pozice:
Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici Dělník/ce ve výrobě pro
společnost sídlící na Praze Východ.
Náplň práce:
vkládání letáků do desek, skládání krabic a vkládání zboží do krabic, štítkování a etiketování,
plnění náplní do elektronických cigaret,kompletace kosmetiky
práce ve skladové (výrobní) hale
kontrola kvality výrobků
práce na dvousměnný provoz Po - Pá

Požadujeme:
manuální zručnost, šikovnost, preciznost
flexibilita
zkušenosti z výroby výhodou
dobrý zdravotní stav
zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

Nabízíme:
náborový příspěvek až 7.500 Kč
příjemné pracovní prostředí
benefity (stravenky v hodnotě 105 Kč, 5 týdnů dovolené, odměny za 100% docházku, firemní akce...)
zajímavé finanční ohodnocení, fix + odměny
svozové autobusy zajištěny z Prahy - Opatov
dlouhodobé uplatnění na HPP
místo výkonu práce: Praha Východ
nástup ihned

Ověřený uživatel Dagmar Ocetníková | Středočeský kraj , Praha
Telefon: 774298555
Email: dagmar.ocetnikova@jobleader.cz