Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P1722

Montér-pomocník na dílnu -Vlašim a okolí

Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:EU, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Montér-pomocník na dílnu -Vlašim  a okolí - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Montér-pomocník na dílnu -Vlašim  a okolí - Středočeský krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Montér-pomocník na dílnu -Vlašim  a okolíEmail:marek.takac1@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Montér-pomocník na dílnu -Vlašim  a okolíTelefon:+420776079459

Popis pracovní pozice:
Sháním manuálně zručného pomocníka na dílnu, na výpomoc s montáží, nárazovou akci nebo brigádu. Práce s
ručním elektrickým nářadím, plošnými materiály, železem, izolacemi, podrobnosti osobně nebo telefonicky.

Požadujeme:
Samostatnost a flexibilita, odpovědnost a chuť pracovat.

Inzerent:
Ověřený uživatel Marek Takac | Středočeský kraj , Praha
Telefon: 776079459
Email: marek.takac1@gmail.com