Práce v lese, nástup ihned!

Inzerát č: P3217 | Vloženo: 11.04.2018 | Poslední aktualizace: 11.04.2018 10:18:16
Leskrushor- nabídka práce Práce v lese, nástup ihned!Firma:Leskrushor
Volné pracovní místo: Ústecký krajMísto práce:Chomutov, Litvínov, Most, Ústecký kraj
Volné pracovní místo: Práce v lese, nástup ihned! - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Práce v lese, nástup ihned! - Ústecký krajPlat:18000-27000
Kontaktní email na pozici: Práce v lese, nástup ihned!Email:leskrushor@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce v lese, nástup ihned!Telefon:731479953

Popis pracovní pozice:
Přijmeme pracovníky na práci v lese v Krušných horách. Chomutov, Litvínov, Klášterec a další lokality.
Hledáme schopnou partu 5-10 lidí s vlastním vozem. Požadujeme fyzickou zdatnost, pracovní výkony, chuť a plné
pracovní nasazení, odpovědnost. Nabízíme velmi slušné výdělky od 18000.
Jedná se o celoroční lesnické práce v ůkolech jako je stavba oplocenek, výsadbu stromků, prořezávky, ůklid
klestu a další. Práce na smlouvu IČO nebo
brigádně. Nástup možný ihned. Ukrainci vítáni.
Email adresa: leskrushor@seznam.cz

Telefon: 731479953

Požadujeme:
Zdatnost,spolehlivost.

Nabízíme:
Stabilita, celoroční práce.

Inzerent:
Ověřený uživatel Leskrushor | Ústí nad Labem , Chomutov
Email: leskrushor@seznam.cz