LESNÍ DĚLNÍK Vysočina

Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: LESNÍ DĚLNÍK Vysočina - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: LESNÍ DĚLNÍK Vysočina - Kraj VysočinaPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: LESNÍ DĚLNÍK VysočinaEmail:tezbadreva.veit@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: LESNÍ DĚLNÍK VysočinaTelefon:+420 736 237 099

Popis pracovní pozice:
Přijmeme pracovníka na pozici LESNÍ DĚLNÍK. Náplní práce je těžba dřeva motorovou pilou a práce spojené s
těžbou. Místo výkonu práce je město Humpolec a okolí, případně okres Svitavy. Týdenní turnusy pondělí -
pátek - ubytování hrazeno.

Požadujeme:
Oprávnění pro práci s motorovou pilou
Řidičské oprávnění skupiny B, T
Chuť pracovat v lese

Nabízíme:
Motivující mzdové ohodnocení na základě dosažených výsledků
Hrazené ubytování v místě výkonu práce
Vybavení pro práci - motorová pila a ostatní potřeby pro těžbu

Inzerent:
Ověřený uživatel Luboš | Pelhřimov , Humpolec
Telefon: 736 237 099
Email: tezbadreva.veit@seznam.cz