Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Umění a kultura » Inzerát Id P3230

Mluvená role - TV Barrandov

Médea Star- nabídka práce Mluvená role - TV BarrandovFirma:Médea Star
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha 5, Praha
Volné pracovní místo: Mluvená role - TV Barrandov - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Mluvená role - TV Barrandov - PrahaPlat:jednorázová za úkol
Kontaktní email na pozici: Mluvená role - TV BarrandovEmail:casting@medea.cz

Popis pracovní pozice:
Vážení přátelé, na natáčení ve dnech 12.-15.4 hledáme lidi ve věku 20-65 let do MLUVENÝCH rolí, kteří na
TV Barrandov ještě nikdy nehráli.
Honorář 2000-3000,- Kč se vyplácí ihned po natáčení v hotovosti.
Svoje aktuální fotky (obličej+postava) nám prosím zasílejte na casting@medea.cz.
Do předmětu prosím uveďte STŘEDA AŽ NEDĚLE!!!!
Do těla emailu prosím připojte svoje jméno, věk, telefonní číslo a informaci, zda jste někdy hráli nebo ne..
Vybraným se ozveme telefonicky. Děkujeme za spolupráci a přejeme nádherný zbytek dne. Tým Médea Star

Požadujeme:
Nepožadujeme herecké zkušenosti.. Stačí mít chuť a čas jít točit :))

Nabízíme:
Honorář 2000-3000,-Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel Médea Star | Praha , Praha 5
Telefon: 602318618
Email: casting@medea.cz