Hledáme dámskou krejčovou - Kutná Hora

Fashion MAM- nabídka práce Hledáme dámskou krejčovou - Kutná HoraFirma:Fashion MAM
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Týniště u Malešova, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Hledáme dámskou krejčovou - Kutná Hora - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Hledáme dámskou krejčovou - Kutná Hora - Kutná HoraPlat:90/h
Kontaktní email na pozici: Hledáme dámskou krejčovou - Kutná HoraEmail:kacka.koutna@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme dámskou krejčovou - Kutná HoraTelefon:777303104
Další údaje o pozici: Hledáme dámskou krejčovou - Kutná HoraDalší údaje:606078198

Popis pracovní pozice:
Hledáme dámskou krejčovou na hlavní/vedlejší pracovní poměr do ateliéru Fashion MAM v Týništi u Malešova.
Slušné platové ohodnocení. Pracovní doba je flexibilní.

Jsme výrobci dámského a dětského oblečení, které distribuujeme do celé ČR. Neváhejte a přidejte se do
našeho týmu.

Požadujeme:
Zkušenosti s prací na šicím stroji
Chuť pracovat :)

Nabízíme:
Práce v příjemném kolektivu
Časová flexibilita

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Koutná | Kutná Hora , Kutná Hora
Telefon: 606078198
Email: kacka.koutna@gmail.com