Obsluha strojů na výrobu přízí, Miletín

ZKS miltex- nabídka práce Obsluha strojů na výrobu přízí, MiletínFirma:ZKS miltex
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Miletín, Jičín
Volné pracovní místo: Obsluha strojů na výrobu přízí, Miletín - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha strojů na výrobu přízí, Miletín - JičínPlat:16500 - 27 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Obsluha strojů na výrobu přízí, MiletínEmail:kasparova@zks-miltex.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha strojů na výrobu přízí, MiletínTelefon:+420 603 844 963

Popis pracovní pozice:
Jste manuálně zruční, spolehliví a nevadí vám práce ani v noci?
Přidejte se k nám!
Nástup možný ihned, ale není podmínkou, rádi na vás počkáme!

Požadujeme:
spolehlivost, manuální zručnost

Nabízíme:
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• trvalý pracovní poměr
• práci na směny v nepřetržitém provozu
• možnost pracovat v našem mateřském závodě v Německu
• příspěvek na stravování na pracovišti
• zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Kašparová | Jičín , Miletín
Telefon: 603844963
Email: kasparova@zks-miltex.cz