Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Telekomunikace » Inzerát Id P2320

Operátor call centra

Baxton s.r.o.- nabídka práce Operátor call centraFirma:Baxton s.r.o.
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun, Beroun
Volné pracovní místo: Operátor call centra - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor call centra - BerounPlat:od 20.000 Kč hrubého
Kontaktní email na pozici: Operátor call centraEmail:tereza.cervenkova@baxton.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor call centraTelefon:+420 777 024 624
Další údaje o pozici: Operátor call centraDalší údaje:Tereza Červenková

Popis pracovní pozice:
- kontaktování klientů našeho obchodního partnera - Vodafone a.s.
- optimalizace služeb, prodlužování a uzavírání obchodních smluv evidence dat v
databázi

Požadujeme:
- velmi dobré komunikační dovednosti, hlasový projev bez vady řeči
- schopnost a ochota učit se novým věcem, odvahu, spolehlivost, loajalitu
- chuť dále se vzdělávat a zdokonalovat
- základní znalost práce na PC
- smysl pro obchod
- pozitivní přístup

Nabízíme:
- mzda 20.000,- Kč + provizní složka
- osobní ohodnocení každý měsíc až 3000,- Kč
- další atraktivní bonusy - denní peněžité odměny
- soutěže o věcné ceny (mobilní telefony, tablety, kosmetika, poukazy)
- moderní technické vybavení
- zajištění školení interním lektorem na náklady společnosti (vstupní i průběžné,
- workshopy, semináře)
- individuální přístup
- přátelský kolektiv
- příjemné rodinné prostředí všech věkových kategorií
- práce v centru Berouna
- zaměstnanecký tarif - neomezený tarif za 77,- Kč
- příspěvky na stravování
- snídaňové balíčky na pracovišti
- nápoje na pracovišti

Inzerent:
Ověřený uživatel Tereza Červenková | Beroun , Beroun
Telefon: 777024624
Email: tereza.cervenkova@baxton.cz