Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P3774

Brusič, Leštič kovů pod povrchovou úpravu

Volné pracovní místo: ŠumperkMísto práce:Třemešek, Dolní Studénky, Šumperk
Volné pracovní místo: Brusič, Leštič kovů pod povrchovou úpravu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Brusič, Leštič kovů pod povrchovou úpravu - ŠumperkPlat:20000 - 40000
Kontaktní email na pozici: Brusič, Leštič kovů pod povrchovou úpravuEmail:info@idetic.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brusič, Leštič kovů pod povrchovou úpravuTelefon:731110508

Popis pracovní pozice:
Hledáme nové kolegy do společnosti zabývající se renovací historických vozidel a motocyklů. Průměrný
měsíční výdělek zapracovaného jedince 20.000 - 40.000,-Kč. Jedná se o náročnou, avšak zajímavou práci,
která je adekvátně ohodnocena. Pracovní doba se odvíjí od výkonu práce.

Požadujeme:
Selský rozum, manuální zručnost, zodpovědnost. Vítán smysl pro humor :)

Nabízíme:
Zajímavou, zodpovědnou práci v oboru renovace historických vozidel, motocyklů atd.

Inzerent:
Ověřený uživatel Michal Prokop | Šumperk , Dolní Studénky
Telefon: 731110508
Email: info@idetic.cz