Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P3773

Hledam zkuseneho svarece CO2 (MAG 135) - 81150 Kc/mes

Volné pracovní místo: StrakoniceMísto práce:Strakonice
Volné pracovní místo: Hledam zkuseneho svarece CO2 (MAG 135) - 81150 Kc/mes - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Hledam zkuseneho svarece CO2 (MAG 135) - 81150 Kc/mes - StrakonicePlat:81 150,-
Kontaktní email na pozici: Hledam zkuseneho svarece CO2 (MAG 135) - 81150 Kc/mesEmail:maatous.a@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledam zkuseneho svarece CO2 (MAG 135) - 81150 Kc/mesTelefon:+420 608 567 605

Popis pracovní pozice:
Hledame pro okamzity nastup 1-2 zkusene a samostatne svarece / sikovne zamecniky pro trvalou spolupraci pri svarovani
ocelovych plechu, drobnych dilu nebo ramovych konstrukci bez anebo se svarovacim pripravkem, s pohledovymi svary a s
dodrzenim predepsanych toleranci pomoci nejmodernejsich svarovacich poloautomatu CO2 (drat 0,8 - 1,0 mm). Jedna se o
dvousmenny provoz, 40 hod/ tydne.

Požadujeme:
- vyuceni ve strojirenskem oboru
- certifikat nebo alespon zakladni zkouska pro metodu svareni EN 135
- 5 let praxe svarovani CO2
- znalost cteni strojnich vykresu
- uvitame i certifikaty pro dalsi metody 131, 141
- vhodny je prukaz VZV (neni vsak podminkou)
- dobry zdravotni stav
- zkusenosti, pracovitost, dochvilnost, zajem o praci

Nabízíme:
- moznost navyseni odmeny po zkusebni dobe
- zajistene ubytovani
- prace v ceskem kolektivu v nove vyrobni hale
- nove svarovaci poloautomaty a dalsi vybaveni
- kava zdarma
- po domluve pracovni volno dle potreby

Inzerent:
Ověřený uživatel Andreas | Celá ČR , Ceska Lipa
Telefon: +420 608 567 605
Email: maatous.a@seznam.cz