Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P3347

STROJNÍ MECHANIK

Brück AM spol. s r. o.- nabídka práce STROJNÍ MECHANIKFirma:Brück AM spol. s r. o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk u Vysokého Mýta, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: STROJNÍ MECHANIK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: STROJNÍ MECHANIK - Ústí nad OrlicíPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: STROJNÍ MECHANIKEmail:personalni@brueck.cz

Popis pracovní pozice:
Přijmeme kolegu do oddělení údržby na pozici strojního mechanika,

nyní s náborovým příspěvkem ve výši 60.000,- Kč.

Popis pozice:

- preventivní kontroly a údržba strojů a zařízení ve strojírenské výrobě

- diagnostika závad a opravy

- podílení se na modernizaci strojů a kovárenských technologií

- zámečnické práce

Požadujeme:
- vyučení nebo praxi v oboru

- pracujeme v režimu 12 hod.směn (denní/noční)

Nabízíme:
- stabilní, různorodou práci na HPP na dobu neurčitou

- finanční ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, náborový příspěvek 60.000,- Kč

- benefity (příspěvek na dopravu/ubytování, dotované stravování, možnost dalšího vzdělávání)

Ověřený uživatel Brück AM spol. s r. o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: 606 062 802
Email: personalni@brueck.cz