Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P2778

CNC, zvárač, zámočník do Nemecka

Inzerát č: P2778 | Vloženo: 11.01.2018
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Zahraničí
Volné pracovní místo: CNC, zvárač, zámočník do Nemecka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: CNC, zvárač, zámočník do Nemecka - ZahraničíPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: CNC, zvárač, zámočník do NemeckaEmail:m.kuncik@apl-personal.de
Kontaktní telefon na pozici: CNC, zvárač, zámočník do NemeckaTelefon:+491622536943

Popis pracovní pozice:
Obsluha a programovanie CNC strojov. Zváračské práce, zámočnícke práce a iné v strojárskom obore.

Požadujeme:
- čiastočná znalost nemčiny
- prax v obore
- čítanie výkresov
- v životopise uviesť na akom stroji v akom programe ste pracovali
- úroveň a typ zváračských skúšok
- iné zručnosti a certifikáty sú výhodou

Nabízíme:
- Zázemie v stabilnej agentúre s počtom zamestnancov 700
- Nemecká pracovná zmluva
- Sociálne a zdravotné poistenie v Nemecku
- Preplácanie sviatkov a plnej dovolenky
- Plat od 12 - 16 EUR v čistom - podľa praxe a úrovni ovládania nemčiny
- Pracovná doba závisí od miesta zaradenia, 1 - 3 smenné prevádzky
- Možnosť nadčasov
- Príspevok na ubytovanie 200,- EUR mesačne
- Pomoc koordinátora na mieste
- Hľadáme prácu priamo pre konkrétne osoby, prispôsobujeme Vám miesto zaradenia.

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin | Zahraničí , Norimberk
Telefon: +49(0)1622536943
Email: m.kuncik@apl-personal.de