Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P2668

OPERÁTOR STROJE

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Vídeňská 494/103, 619 00 Brno-jih, Brno - město
Volné pracovní místo: OPERÁTOR STROJE - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OPERÁTOR STROJE - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: OPERÁTOR STROJEEmail:brno@feas.cz
Kontaktní telefon na pozici: OPERÁTOR STROJETelefon:776544837

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: kreslení výkresů, vyrábění dílů 2D, administrace výrobních zakázek, pomoc s logistikou
zakázek, doplňující technické práce.

Požadujeme:
Požadujeme: SŠ technického směru (nejlépe strojního), praxe není podmínkou, znalost práce v AUTOCADU,
uživatelská znalost PC (MS Office, Internet), ŘP. sk. B, flexibilitu.

Nabízíme:
Nabízíme: korektní platové ohodnocení, rodinné prostředí malé firmy, možnost učit se novým věcem,
stravenky.

Inzerent:
Ověřený uživatel Renata Nováková | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: 776544837
Email: feasseal@centrum.cz