Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P2516

Konstruktér ve 3D programu Inventor

Helios Technologies s.r.o- nabídka práce Konstruktér ve 3D programu InventorFirma:Helios Technologies s.r.o
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Švermova 268/76, Liberec
Volné pracovní místo: Konstruktér ve 3D programu Inventor - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Konstruktér ve 3D programu Inventor - LiberecPlat:dle dohody
Kontaktní email na pozici: Konstruktér ve 3D programu InventorEmail:info@heltech.cz
Kontaktní telefon na pozici: Konstruktér ve 3D programu InventorTelefon:731205180

Popis pracovní pozice:
Jsi šikovným absolventem technického směru, nebo zkušený konstruktér s praxí ? Hledáme každého , kdo našel
svůj talent a chce se uplatnit jako konstruktér.
Hledáme kreativního člověka , který chce pracovat pro mladou , dynamicky se rozvíjející společnost .
Pokud jsi se v popisu našel, neváhej mi poslat své CV .

Druh úvazku: smluvní
Místo výkonu práce: Liberec
Nástup možný ihned

Náplní práce:
-komunikace se zákazníky
-konstrukce přidělených projektů (vše konzultuje s vedoucím konstrukce)
( svařené a montované konstrukce, jednoúčelové stroje, měřící přípravky, pneumatika, automatizace )
-cenové nabídky konstrukčních prací včetně použitých konstrukčních prvků.

Vhodné i pro absolventy VŠ

Požadujeme:
- znalost programu 3D Inventor
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost
- odpovědný přístup a zájem o trvalý rozvoj týmu
- ochota dále se rozvíjet
- schopnost týmové spolupráce
- flexibilita
- kreativita, cit pro detail

Nabízíme:
- naše zkušenosti
-férové finanční ohodnocení
-příjemný kolektiv

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavla Kňourková | Liberec , Liberec
Telefon: 723281109
Email: p.knourkova@gmail.com