Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P2454

Programátor Zlín

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín areál Svit, Zlín
Volné pracovní místo: Programátor  Zlín - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Programátor  Zlín - ZlínPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Programátor  ZlínEmail:irena.kolarikova@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Programátor  ZlínTelefon:608510675

Popis pracovní pozice:
Zlínská vývojová firma vyrábějící jednoúčelové stroje s provozovnou v areálu Svit hledá programátora se
základními obecnými znalostmi tvorby programu. Zajímavá kreativní a perspektivní práce. Po zaučení možnost
relativně samostatné činnosti.

Požadujeme:
loajálnost, pracovitost, korektnost a zájem, kreativitu a snahu zdokonalovat se

Nabízíme:
Po zaučení možnost relativně samostatné činnosti. Ohodnocení dle přínosu od 100
do 250 Kč/h.

Inzerent:
Ověřený uživatel Koláriková | Zlín , Zlín
Telefon: 608510675
Email: irena.kolarikova@gmail.com