Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P1462

Technik ve strojírenské firmě.

Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: Technik ve strojírenské firmě. - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Technik ve strojírenské firmě. - PardubicePlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Technik ve strojírenské firmě.Email:brom@mechanus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Technik ve strojírenské firmě.Telefon:777579445

Popis pracovní pozice:
Hledáme technika do naší firmy v Pardubicích, která se zabývá konstrukcí a výrobou přípravků a
jednoúčelovými zařízeními. Náplň práce je hlídání stavu výroby, nakupovaných dílů, dohled nad
montážemi s aktivní účastí. Požadavky: vyučení se strojním zaměřením, ŘP sk.B, flexibilita, zájem o
práci, základní znalost práce na pc. Možno na HPP nebo ŽL. Plat dohodou, vhodné i pro absoloventy. Další
informace na dotaz nebo při osobním jednání.

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavel | Pardubice , Pardubice
Telefon: 777579445
Email: brom@mechanus.cz