Geodet

GEODES - geodetické práce s.r.o.- nabídka práce GeodetFirma:GEODES - geodetické práce s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Geodet - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Geodet - Ústí nad OrlicíPlat:21 000,-
Kontaktní email na pozici: GeodetEmail:geodes@geodes.cz
Kontaktní telefon na pozici: GeodetTelefon:+420 739 212 606

Popis pracovní pozice:
Do našeho úzkého kolektivu hledáme nového člena týmu na pozici geodet. Požadujeme řidičské oprávnění sk. B
a vzdělání v oboru geodézie je významnou výhodou.

Požadujeme:
Požadujeme řidičské oprávnění sk. B a vzdělání v oboru geodézie je významnou výhodou.

Nabízíme:
Nabízíme platové ohodnocení 21.000,- Kč jako nástupní plat + prémie, benefity ve formě stravenek, 5 týdnů
dovolené.

Ověřený uživatel Pavel Šilar | Ústí nad Orlicí , Ústí nad Orlicí
Telefon: +420739212606
Email: geodes@geodes.cz