Obchodně - technický zástupce - Olomouc

SALVATOR STŘECHY s.r.o.- nabídka práce Obchodně - technický zástupce - OlomoucFirma:SALVATOR STŘECHY s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc - Holice, Průmyslová 778, Olomouc
Volné pracovní místo: Obchodně - technický zástupce - Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodně - technický zástupce - Olomouc - OlomoucPlat:25 000Kč
Kontaktní email na pozici: Obchodně - technický zástupce - OlomoucEmail:jaromir.homola@salvatorstrechy.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodně - technický zástupce - OlomoucTelefon:+420 727 947 090

Popis pracovní pozice:
- Převezmete péči o část stávajících zákazníků a rozkošatíte ji
- Vytvářet cenové nabídky a poskytovat poradenství
- Táhnout za jeden provaz s kolegy na obchodním centru i mimo něj
- Pracovat budete v ekonomickém programu K2

Požadujeme:
- Osobnost, která má obchodní talent, zkušenost s aktivním prodejem, s aktivním vyhledáváním nových
obchodních příležitostí.
- Obchodníka, který rád navazuje vztahy s lidmi, nebojí se nového a neznámého prostředí, zeptá se na to, co
potřebuje
- Práce s PC
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Jistotou smlouvy na HPP
- Několika složkovým motivačním finančním ohodnocením, vázaným na výsledky
- Věrnostní odměnou
- Podporou vedení společnosti
- Služebním vozem i k soukromým účelům, mobilním telefonem a notebookem
- Adaptačním procesem na úvod a dalším vzděláváním dle potřeby

Inzerent:
Ověřený uživatel SALVATOR | Celá ČR , Loukov
Telefon: +420 725 376 176
Email: jiri.hradil@salvatorstrechy.cz